STUDIO  FILMÓW  I  FOTOGRAFII  CYFROWEJ

inne usługi
Działalność non-profit
Od roku 2010 tworzymy Sucholeską Telewizję Internetową przedstawiając w postaci wideorelacji i fotoreportaży najciekawsze wydarzenia w Gminie Suchy Las

Szybki kontakt

e-mail: biuro@firmaneo.pl

tel. 889 239 239

 

Zadaj pytanie on-line  

Jesteśmy offline ? Zostaw wiadomość - GG:5993370

 

 

Film reklamowy - Poznań

Film reklamowy stosowany jest coraz częściej przez przedsiębiorców jako możliwość szybkiego pokazania w atrakcyjnej i krótkiej formie swojej działalności a następnie umieszczenia materiału na ulicznych banerach LED/LCD, monitorach w sklepach i centrach handlowych oraz w Internecie – np. w serwisach wideo, portalach społecznościowych oraz na własnych stronach WWW jak i stronach promujących firmy i przedsiębiorców.


Naszą grupą docelową są głównie klienci z miasta Poznań i okolic. Film reklamowy wykonywana jest przy zastosowaniu profesjonalnych kamer (także kamer specjalnych – GoPro) oraz systemów stabilizacji obrazu, oświetlenia i dźwięku. Film reklamowy wykonujemy w uzgodnieniu z klientem, wspólnie opracowujemy storyboard, ustalamy szczegóły scenariusza, ujęć, zastosowanej muzyki itp. Ostateczny scenariusz jest zatwierdzany przez klienta przed realizacją zdjęć. Film reklamowy w Poznaniu i okolicach nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dojazdu. Ze względu na specyfikę zleceń ceny uzgadniane są indywidualnie.

 

Copyright by firma NEO. Wszystkie prawa zastrzeżone.